Zone Staff

AllBoston Green AcademyBoston International Newcomers AcademyBoston Latin AcademyBoston Latin SchoolBrighton High SchoolCharlestown High SchoolCommunity Academy of Science and HealthEast Boston High SchoolEverett High SchoolFenway High SchoolFloating PAHenderson Inclusion School- Upper CampusHigh School of CommerceHigh School of Science and TechologyHyde Park Education ComplexJ. E Burke High SchoolJ.D O'Bryant School of Math & ScienceMadison Park Vocational Technical High SchoolRoger L. Putnam Vocational Technical High SchoolSnowden International School at CopleySouth Boston Education ComplexTech Boston AcademyThe English High SchoolWest Roxbury Education Complex

Amanda Abromson

Program Coordinator

East Boston High School

Ricky Igbani

Program Coordinator

The English High School

Tyler Barros

Program Assistant

Darien Amado

Program Assistant

Terrence Baltimore

Program Coordinator

Tech Boston Academy

Lauren Bamel

Program Coordinator

Boston International Newcomers Academy

Shawn Bernardo

Program Assistant

James Brunson

Program Assistant

Charlestown High School

Chanise Buggs

Program Coordinator

J. E Burke High School

Domonique Cammock

Program Assistant

High School of Commerce

Jessica Capone

Program Coordinator

Snowden International School at Copley

Sadie Conley

Program Assistant

Henderson Inclusion School- Upper Campus

Brandel Delgado

Program Assistant

Angelina Favaloro

Program Coordinator

Boston Green Academy

Molly Gaffey

Program Coordinator

Boston Latin School

Skip Gonsalves

Program Coordinator

West Roxbury Education Complex

Genesiz Gudiel

Program Coordinator

South Boston Education Complex

Marley Hauser

Program Coordinator

Everett High School

Claude James

Program Coordinator

Madison Park Vocational Technical High School

Christina Joseph

Program Assistant

The English High School

Colin Kiley

Program Coordinator

Community Academy of Science and Technology

Kris Magargal

Program Coordinator

Brighton High School

Christopher McKiel

Program Assistant

Brianna Murphy

Program Assistant

Tech Boston Academy

Darcy O’Connor

Program Coordinator

Boston Latin Academy

Heather Paonessa

Program Coordinator

Charlestown High School

Joseph Pessimato

Program Coordinator

Roger L. Putnam Vocational Technical High School

Mel’Quawn Pinkney

Program Assistant

Jason Plamondon

Program Coordinator

High School of Commerce

Daniel Rivera

Program Assistant

Boston Green Academy

Molly Rosen

Program Coordinator

Fenway High School

Herby Saintil

Program Assistant

Paige Saltzberg

Program Coordinator

J.D O'Bryant School of Math & Science

Faouzi Talabi

Program Assistant

Brighton High School

Clark Tritto

Program Coordinator

Henderson Inclusion School- Upper Campus

Luc Ulysses

Program Assistant

Hyde Park Education Complex

Mark Vickers

Program Coordinator

Hyde Park Education Complex

Andrea Walker

Program Coordinator

High School of Science and Techology