Zone Staff

AllBoston Green AcademyBoston International Newcomers AcademyBoston Latin AcademyBoston Latin SchoolBrighton High SchoolCharlestown High SchoolCommunity Academy of Science and HealthEast Boston High SchoolEverett High SchoolFenway High SchoolFloating PAHenderson Inclusion School- Upper CampusHigh School of CommerceHigh School of Science and TechologyHyde Park Education ComplexJ. E Burke High SchoolJ.D O'Bryant School of Math & ScienceMadison Park Vocational Technical High SchoolRoger L. Putnam Vocational Technical High SchoolSnowden International School at CopleySouth Boston Education ComplexTech Boston AcademyThe English High SchoolWest Roxbury Education Complex

Ginger Allen

Program Coordinator

Henderson Inclusion - Upper Campus

Alysha Dunbar

Program Assistant

The English High School

Keishla Archeval

Program Assistant

High School of Commerce

Paul Ghazali

Program Assistant

South Boston Education Complex

Ta’Asha Christopher

Program Assistant

Brighton High School

Tyler Barros

Program Coordinator

Tech Boston Academy

Bea Boisvert

Program Coordinator

Everett High School

Chris Bower

Program Assistant

Everett High School

James Brunson

Program Coordinator

Charlestown High School

Chanise Buggs

Program Coordinator

J. E Burke High School

Imani Bumpus

Program Assistant

Madison Park Vocational Technical High School

Domonique Cammock

Program Coordinator

Roger L. Putnam Vocational Technical High School

Blade Clonts

Program Assistant

Fenway High School

Alexandria Craig

Program Coordinator

Snowden International School at Copley

Jared Duke

Program Assistant

Tru Edwards

Program Assistant

Charlestown High School

Jacob Ferry

Program Coordinator

Central High School

Darien Galatte

Program Coordinator

Boston Green Academy

Brandon Harris

Program Assistant

Henderson Inclusion School- Upper Campus

Sebastian Hurt

Program Assistant

Central High School

Claude James

Program Coordinator

Madison Park Vocational Technical High School

Colin Kiley

Program Coordinator

Community Academy of Science and Health

John King

Program Assistant

Boston Green Academy

Alvin Lackard

Program Assistant

Tech Boston Academy

Benjamin Lara

Program Coordinator

East Boston High School

Kris Magargal

Program Coordinator

Brighton High School

Libby Masalsky

Program Coordinator

Boston Latin Academy

Andrew Michelson

Program Coordinator

The English High School

Rayshawn Miller

Program Assistant

Community Academy of Science & Health

Mel’Quawn Pinkney

Program Assistant

High School of Science & Technology

Jason Plamondon

Program Coordinator

High School of Commerce

Jalissa Ross

Program Coordinator

Hyde Park Education Complex

Paige Saltzberg

Program Coordinator

J.D O'Bryant School of Math & Science

Jonah Saltzman

Program Assistant

Boston Latin Academy

Colleen Shea

Program Assistant

Snowden & J.D. O'Bryant

Faouzi Talabi

Program Coordinator

Boston International Newcomers Academy

Andrea Walker

Program Coordinator

High School of Science & Technology
filed under: